Poviedka od Nikity XD

21. února 2009 v 20:04 |  poviedky pre mna
ednoho krásného dne se šla Jarmila projít s Peinem po lese.Šli a šli až se najednou Pein zastavil vzal Jarmilu za ruku a řekl jí že jí miluje a dal jí velkou pusu.Jarmila se začervenala a řekla ,,Peine já tě taky miluju".Ale nevěděli že je celou dobu sledovala Konan a jak Konan viděla tu velkou pusu tak se tak rozčílila že zrudla a málem vybuchla vzteky.Konan je strašně žárlivá když jde o Peina.
Pein věděl že je sledovala Konan a tak proto dal Jarmile tu velkou pusu.
Jarmila se koukla na Peina a věděla že se něco děje protože se pořád otáčel jako by zanima někdo šel.,,Proč se pořád ohlížíš"??Řekla Jarmila.,,Ale jen tak viděl jsem totiž veverku a myslel jsem že de pořád za náma".Ale Jarmila mu vůbec nevěřila ale nic neřekla a ani to nedala na jevo.
Konan se zatím vrátila do jejich skrýše a tam skoro všechno rozbila až na jejich fotku s Peinem jak se drželi kolem ramene.
Konan se na tu fotku pořád koukala a přitom brečela ale pak se schopila a řekla,,DOST!!takhle už to být nemůže"!!Když to dořekla tak se Pein vrátil a ptal se proč je celou dobu sledovala.Konan dělala jako že nic a řekla že je vůbec nesůedovala.?Lžeš ty nás chceš určitě s Jarmilou roztrhnou od sebe abys mě měla jnem pro seme"!!,,Ale to není pravda"!!Řekla rozčíleně Konan a odešla pryč.
Jarmila zatím šla k Peinovi a potakla Konan a ptala se jí proč je tak rozčílená.,,Protože jsi mi ukradla Peina"!!Řekla a začala se s Jarmilou prát.
Pein šel kolem a viděl je jak se perou a tak se knym přidal aby toho nechali.Ale holky začali mlátit Peina.Konan a Jarmila se dali dohromadya byli kámošky ale Pein chtěl Jarmilu spátky ale ta řekla že ne.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama